O mnie

Witajcie, mam na imię Beata i serdecznie zapraszam na mój blog. Posiadam wiele pasji i ciągle uczę się czegoś nowego. Rękodzieło i jego różne techniki takie jak decoupage, papierowa wiklina i biżuteria oraz fotografia to moje hobby. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawicie pod moimi postami krótki komentarz.

Obserwatorzy

Biżuteria

sobota, 6 kwietnia 2013

Takie tam... wytworki ;)

Witam wszystkich wieczorowa porą.
Ponieważ od jakiegoś czasu nic mi się nie układa tak jak to sobie zaplanuję a złośliwość rzeczy martwych prześladuje mnie  tak, po prostu od kliku dni,  na szybko zamieszczam więc fotki biżuterii którą zrobiłam a nie miałam okazji zaprezentować wcześniej. Prace które mam rozpoczęte muszą poczekać jeszcze chwil kilka, aż zaopatrzę sie w nowe pistolety do kleju  bo te które do tej pory używałam, nagle i niespodziewanie odmówiły posłuszeństwa przerywając złośliwie  moją wenę twórczą : (   Tak więc dzisiaj dla odmiany będzie biżiteria. Zdjęcia nie są doskonałe ale mam nadzieję, że widać na nich z jakich materiałów biżuteria jest zrobiona.

 Na początek lawa wulkaniczna i koralowiec
  i szkło crackle, tu soczysta zieleń
 i w odcieniu dojrzałej wiśni

Moja biżuteria...Bardzo lubię biżuterię z kamieni półszlachetnych i dlatego w miarę możliwości zawsze staram się być na organizowanych w moim mieście giełdach minerałów i kamieni półszlachetnych.Chodzę na nie między innymi po to aby nacieszyć oczy piękną biżuterią i kamieniami i przy okazji zawsze kupuję sobie jakieś kamienie z których  staram się później zrobić biżuterię według własnego pomysłu.W tym poście chciałabym Wam przedstawić biżuterię którą zrobiłam jakiś czas temu.

Na początek biżuteria z perełek hodowlanych

Komplet nr 1


 Komplet nr 2
Koralowiec
Masa perłowa i granaty,prezent dla mojej przyjaciółki Basi
Koral czerwonyAgaty i karneolKorale drewniane


         
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger klimatybeaty.blogspot.com/‎