O mnie

Witajcie, mam na imię Beata i serdecznie zapraszam na mój blog. Posiadam wiele pasji i ciągle uczę się czegoś nowego. Rękodzieło i jego różne techniki takie jak decoupage, papierowa wiklina i biżuteria oraz fotografia to moje hobby. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawicie pod moimi postami krótki komentarz.

Obserwatorzy

Papierowa wiklina II


niedziela, 17 czerwca 2018

Mini szkatułka z aniołkiem

Mini szkatułka dla dziewczynki w biało różowej kolorystyce. Wykonana z papierowej wikliny z dodatkiem tiulu, sznurka, perełek oraz maleńkich różyczek.

czwartek, 4 stycznia 2018

Szkatułki z papierowej wikliny raz jeszcze

Po dłuższym czasie wróciłam do szkatułek z papierowej wikliny. Różna kolorystyka, trochę haftu wstążeczkowego oraz sztucznych kwiatów. Oto one ;


czwartek, 27 lipca 2017


Dla dziewczynek i dla chłopców :)

Wszystkie koszyczki, wózeczki  oraz kuferki wykonałam z przeznaczeniem na prezenty dla dzieci z okazji chrzcin, rocznicy urodzin oraz komunii.
Niebieskie dla chłopców
Dla dziewczynek                                                                                                                                     
                                                                                               
I jeszcze raz dla chłopców, kuferki                                                                                                      
                                                                             

                                                  

Urodzinowe wózeczki

Witam Was po bardzo długiej przerwie. Praca, życie prywatne i prowadzenie bloga  nie idą u mnie niestety w parze ... Czasu u mnie coraz mniej a doba musiałaby się chyba dwa razy wydłużyć. Nie znaczy to, że przez ten okres jak mnie nie było nic nie robiłam. Dlatego też dzisiaj prezentuję trzy wózeczki z okazji urodzin. Wszystkie dla dziewczynek :)
                                            
               
                                         
wtorek, 6 września 2016


Auto retro na 18 urodziny

Witajcie, auto ma być prezentem dla chłopaka na 18 urodziny. Jest dosyć pokaźnych rozmiarów bo mierzy 65 cm. Zmieści się w nim butelka alkoholu a do kuferka będą włożone pieniądze. Ponieważ jest to moje pierwsze tego typu auto, pewne elementy teraz bym zmieniła, ale najważniejsze że koleżanka która zamawiała to auto była zadowolona. Zresztą oceńcie sami :)

poniedziałek, 4 lipca 2016

Szkatułki po raz kolejny

Witajcie,  nawał obowiązków i nieustanne problemy z bloggerem i zamieszczaniem postów skutecznie wyłączyły mnie na klika miesięcy. Na chwilę obecną większość problemów z bloggerem jakoś udało mi się opanować, chociaż niektórych zakładek w dalszym ciągu nie mogę zmieniać i edytować. Przez ten czas kiedy mnie z Wami nie było powstało kilka nowych szkatułek.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger klimatybeaty.blogspot.com/‎