O mnie

Witajcie, mam na imię Beata i serdecznie zapraszam na mój blog. Posiadam wiele pasji i ciągle uczę się czegoś nowego. Rękodzieło i jego różne techniki takie jak decoupage, papierowa wiklina i biżuteria oraz fotografia to moje hobby. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawicie pod moimi postami krótki komentarz.

Obserwatorzy

Na szkle malowane


piątek, 2 sierpnia 2013


Na zakończenie jeszcze butelka, którą ozdobiłam na prośbę mojej koleżanki. Koleżanka  zażyczyła sobie aby butelka była raczej skromnie ozdobiona, jakieś skromne listki lub gałązki i raczej wszystko w jednej złotej tonacji. Kiedyś malowałam na szkle różne obrazki / i chyba wrócę ponownie to tej mojej pasji /więc pomysł  koleżanki nie wziął się z niczego i stąd jej prośba abym do dekoracji butelki użyła farb do malowania na szkle. Chociaż tak naprawdę to praktycznie wykorzystałam tylko konturówkę i tylko listki wypełniłam  żółtą farbą. Opakowaniem do butelki będzie koszyczek, który ozdobiłam w podobnej złotej tonacji aby wraz z butelką stanowiły całość.  Aha, ten korek, który jest w butelce został wykorzystany tylko do celów zdjęciowych.  Ten właściwy jest w posiadaniu koleżanki. Oto moja butelka :)

piątek, 21 marca 2014

Na szkle malowane

Witam Was po chwilowej przerwie, witam również nowe obserwatorki, które dołączyły do mojego bloga      nawannę i  pawannę02. Dzisiaj będą kolejne butelki malowane farbami witrażowymi w koszyczkach z           papierowej wikliny oraz kilka wiosennych obrazków malowanych na szkle. Cieszę się, że wreszcie                nadeszła wiosna i pomimo tego, że od pewnego czasu w sercu mi jej brak to mam nadzieję, że ''dni               smutku'' szybko miną i namaluję jeszcze kilka wiosennych obrazków i odwiedzę również Wasze blogi,           które ostatnio zaniedbałam. Pamiętam o Was i niebawem postaram się to wszystko nadrobić :)
 Te aniołki namalowałam dawno bo 6 lat temu, były to moje pierwsze próby malowania na szkle ...
 A tutaj jest mój słodziak Fiodor w czasie popołudniowej, drzemki. Nie mogłam się zdecydować, którą fotkę pokazać więc zamieściłam obie. Czyż nie jest słodki ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger klimatybeaty.blogspot.com/‎