O mnie

Witajcie, mam na imię Beata i serdecznie zapraszam na mój blog. Posiadam wiele pasji i ciągle uczę się czegoś nowego. Rękodzieło i jego różne techniki takie jak decoupage, papierowa wiklina i biżuteria oraz fotografia to moje hobby. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawicie pod moimi postami krótki komentarz.

Obserwatorzy

poniedziałek, 23 marca 2015

Kilka słów ...

Witajcie,
Witam Was po dłuższej przerwie. Duży nawał obowiązków oraz ciągły brak czasu spowodowały, że od dłuższego już czasu nie zamieszczałam nic na swoim blogu i nie odwiedzałam również Waszych blogów. W planach miałam również zawieszenie bloga, ale było mi  po prostu szkoda tych kilku lat, w ciągu których nawiązałam z Wami sympatyczne znajomości. Zajęcia z florystyki również zajmują mi sporo czasu.W tym miesiącu zajęły mi każdą sobotę i niedzielę i tak będzie do końca marca. Mimo wszystko chodzę na nie z ogromną przyjemnością bo co najważniejsze, poznałam na nich wspaniałe, bardzo kreatywne koleżanki z którymi wymieniamy się doświadczeniem. W czerwcu czeka mnie egzamin :)

W przygotowaniu mam klika fotek prac, które wykonałam wcześniej. Postaram się zamieścić je w najbliższym czasie. Natomiast dzisiaj chciałabym zaprosić Was do  odwiedzin na blogu Pani Magdy:                                            ogrodymarkiewicz.blogspot.com. 
Pani Magda prowadzi blog o tematyce ogrodniczej oraz od 2013 roku redaguje e-magazyn Inkubator Kreatywności w którym przedstawia sylwetki osób zajmujących się rękodziełem. 21 marca ukazał się wiosenny magazyn, w którym Pani Magda zaproponowała mi zamieszczenie moich prac z haftem wstążeczkowym. Oto okładka magazynu i link do publikacji, który prezentuję poniżej.
   


                                             http://issuu.com/inkubatorkreatywnosci/docs/dokument1-_nowy  

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłej lektury, Beata.              
                                                                                                                               

5 komentarzy:

 1. Witaj! Z przyjemnością zobaczę Twoje hafty, gratuluję i pozdrawiam. Juz zaglądam w link:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej Beato, dobrze, że jednak jesteś i że to tylko brak czasu, a nie inne przyczyny nie pozwalają Ci na blogowanie. Bloga nie zamykaj, kiedyś na pewno czas się znajdzie :)
  Gratuluję publikacji i zaraz zaglądnę do podanych linków z ciekawością.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję magduź publikacji w magazynie twych prac a za egzamin tzrymam kciuki - buziaki ślę mraii

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, dobrze, ze jestes. Powodzenia na egzaminie! ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. zamykanie bloga, który się prowadzi dłuższy czas to raczej kiepski pomysł, lepiej przeczekac nawałnicę.. zawsze jest gdzie wrócić :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger klimatybeaty.blogspot.com/‎